Kontaktinformation

Nedan finner du adress och telefonnummer till oss på Kooperativet EMIL

Kooperativet EMIL

Lagerkvistgatan 2

633 46 Eskilstuna

Tfn: 016-14 70 64

Kontoret är öppet vardagar kl. 08.00 - 16.30

E-mail: info@kooperativetemil.se

Klicka här för karta

Beredskap / Jourtelefon

Tfn: 0702 - 40 46 04

Öppet vardagar kl. 06:00-8:00 & 16:30-22:00, helg kl. 06:00-22:00

Jouren gäller endast medlemmar, assistenter samt anhöriga.


Mia Pakarinen
Befattning: Verksamhetschef
Tfn: 016-51 74 29
E-mail: mia.pakarinen@kooperativetemil.se
Erika Fredriksson
Befattning: Assistanskoordinator
Tfn: 016-51 74 26
E-mail: erika.fredriksson@kooperativetemil.se

Evelina Dagberg
Befattning: Assistanskoordinator
Tfn: 016-51 74 30
E-mail: evelina.dagberg@kooperativetemil.se
Mona Berglund
Befattning: Assistanskoordinator
Tfn: 016-51 74 42
E-mail: mona.berglund@kooperativetemil.se

Irja Lassila
Befattning: Löneadministrativt ansvarig
Tfn: 016-51 74 24
E-mail: irja.lassila@kooperativetemil.se
Mia Andersson
Befattning: Löneadministratör
Tfn: 016-51 74 41
E-mail: mia.andersson@kooperativetemil.se

Ronnie Gavelin
Befattning: Assistanskoordinator
Tfn: 016-51 74 25
E-mail: ronnie.gavelin@kooperativetemil.se